Szanowni Państwo, księgarnia WszystkieKsiazki.pl jest w trakcie rozbudowy - zamówienia na obecną ofertę można składać w KsiegarniaDlaNauczycieli.pl. Dziękujemy!

Rejestracja konta

Podany adres email jest już zarejestrowany - prosimy przejść do strony logowania. Jeśli zapomnieli Państwo hasła, dostępna jest tam opcja do ustawienia nowego hasła.
Podany adres email był wykorzystywany do składania zamówień - po poprawnej weryfikacji do Konta klienta dołączone zostaną dane wcześniejszych zamówień. Jeśli dane osobowe uległy zmianie, będzie można je zaktualizować w Panelu klienta.
Podany adres email był zarejestrowany we wcześniejszej wersji Księgarni APS, która jest częścią Platformy księgarskiej WszystkieKsiazki.pl - konto zostanie reaktywowane po poprawnej weryfikacji danych rejestracyjnych. Jeśli dane osobowe uległy zmianie, będzie można je zaktualizować w Panelu klienta. Prosimy ustawić nowe hasło i zaakceptować regulamin. Przepraszamy za utrudnienia.
Podany adres email został zarejestrowany poprzez serwis DotacjeCelowe.pl - konto zostanie aktywowane po poprawnej weryfikacji danych rejestracyjnych. Prosimy ustawić hasło i zaakceptować regulamin.

Hasło musi zawierać przynajmniej 8 znaków, w tym choć jedną małą literę, jedną dużą literę, jedną cyfrę i jeden znak specjalny, jak .,;!?

[Zgoda wymagana] Potwierdzam, że zapoznałem się z Regulaminem księgarni oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi niniejszego zamówienia zgodnie z Polityką prywatności. Akceptacja Regulaminu i Polityki prwatności jest niezbędna do realizacji zamówienia.

[Zgoda opcjonalna] Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych kontaktowych do otrzymywania ofert promocyjnych z księgarni. Ponieważ cenimy prywatność użytkowników, dane wykorzystywane są z umiarem i nie są przekazywane firmom zewnętrznym. W każdej chwili można wystąpić o ich zmianę lub całkowite usunięcie. Więcej w Polityce prywatności.

Korzyści z rejestracji:

  • rabaty kwotowe na zakupy
  • śledzenie statusu zamówień
  • dostęp do historii zamówień
  • możliwość pobierania wcześniejszych faktur
  • szybkie składanie kolejnych zamówień
  • łatwa realizacja zwrotów
  • promocje dla stałych klientów

Platforma księgarska WszystkieKsiazki.pl

Jedno konto umożliwa dostęp do wszystkich księgarni wchodzących w skład Platformy księgarskiej WszystkieKsiazki.pl:
KsiegarniaAPS.pl - księgarnia przy Akademii Pedagogiki Specjalnej
KsiegarniaDlaNauczycieli.pl - książki i pomoce edukacyjne
Akademicka.com - księgarnia wydawnictw akademickich
Księgarnia WszystkieKsiazki.pl - wszystkie książki szybko i tanio