Szanowni Państwo, księgarnia WszystkieKsiazki.pl jest w trakcie rozbudowy - zamówienia na obecną ofertę można składać w KsiegarniaDlaNauczycieli.pl. Dziękujemy!

O księgarni


KsiegarniaDlaNauczycieli.pl przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli i pedagogów ze wszystkich typów i poziomów szkół, a także dla bibliotek szkolnych. Zawiera stale aktualizowaną ofertę książek edukacyjnych, podręczników i ćwiczeń, lektur oraz pomocy dydaktycznych. Współpracujemy ze wszystkimi czołowymi wydawnictwami edukacyjnymi.


Firma WszystkieKsiazki.pl specjalizuje się w sprzedaży książek i kompleksowym zaopatrywaniu szkół w książki i pomoce dydaktyczne. Od wielu lat prowadzimy księgarnię stacjonarną przy Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Stworzyliśmy także serwis www.DotacjeCelowe.pl, wykorzystywany przez szkoły specjalne i szkoły z klasami integracyjnymi z całej Polski, do sprawnej obsługi dotacji celowej MEiN i rządowego programu Wyprawka szkolna dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.