Szanowni Państwo, księgarnia WszystkieKsiazki.pl jest w trakcie rozbudowy - zamówienia na obecną ofertę można składać w KsiegarniaDlaNauczycieli.pl. Dziękujemy!

Sposoby dostawy i płatności


Księgarnia oferuje popularne sposobu dostawy zamówień i płatności za zamówienia. Po przekroczeniu określonej kwoty zamówienia (łącznej ceny zamówionych produktów po ewentualnym rabacie), nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za dostawę i płatność. Poniżej tej kwoty oferujemy możliwie niskie opłaty.

Wybór sposobu dostawy i płatności odbywa się podczas składania zamówienia. W razie pytań dotyczących sposobów dostawy i płatności prosimy o kontakt z Obsługą księgarni.


Dostępne sposoby dostawy zamówień:
Sposób dostawyKwota zamówienia do bezpłatnej dostawyOpłata za dostawę
przesyłka kurierem DPD250 zł17 zł
Pocztą Polską (Kurier 48)250 zł15 zł
odbiór osobisty w księgarni stacjonarnej*nie dotyczybezpłatnie

*z powodu pandemii i ograniczonego dostępu do uczelni, w której działa księgarnia stacjonarna, prosimy o potwierdzenie chęci odbioru telefonicznie

Na czas dostawy zamówienia do Klienta składa się czas realizacji zamówienia i czas dostarczenia zamówienia przez przewoźnika. Standardowo realizujemy zamówienia w ciągu 2 dni roboczych. Ponieważ w ofercie znajduje się wiele produktów specjalistycznych, czas realizacji może ulec wydłużeniu. Szczegółowe zasady dotyczące dostawy i czasu realizacji zamówień zawiera Regulamin.

Przy odbiorze zamówienia od przewoźnika, prosimy upewnić się, czy paczka nie jest uszkodzona i czy zawiera zamówione produkty, a w razie stwierdzenia uszkodzeń lub braków spisać protokół reklamacji.


Dostępne sposoby płatności za zamówienia:
Sposób płatnościKwota zamówienia do bezpłatnej płatnościOpłata za płatność
przedpłata przelewem na konto bankowe księgarninie dotyczybezpłatnie
przez Internet (kartą płatniczą lub przelewem online)*nie dotyczybezpłatnie
przy odbiorze u przewoźnika (tzw. pobranie)350 zł5 zł
przelewem o odroczonym terminie płatności na konto bankowe księgarni**nie dotyczybezpłatnie

*ze względów bezpieczeństwa i poufności Państwa danych finansowych, płatność przez Internet obsługiwana jest przez profesjonalnego operatora płatności internetowych (autoryzowanego przez Komisję Nadzoru Finansowego); nie podają Państwo żadnych danych finansowych (jak numery kart bakowych) w księgarni

**opcja dostępna tylko dla instytucji, w szczególności szkół i urzędów

Szczegółowe zasady dotyczące płatności za zamówienia zawiera Regulamin.